Επίσημα αποτελέσματα. 30km Δυναμικό βάδισμα

Δείτε τα επίσημα αποτελέσματα των αθλητών, στον αγώνα των 30 χιλιομέτρων Δυναμικού Βαδίσματος του 12ου Γύρου Λίμνης:

Κατάταξη BIB Επίθετο Όνομα Χρόνος
1 7023 ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΥΓΗΤΑΣ 03:16:05
2 7024 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΟΥΚΑΣ 03:17:31
3 7061 ΛΥΔΙΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 03:22:21
4 7013 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΥ 03:24:40
5 7018 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΑΣΙΟΣ 03:24:42
6 7060 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 03:26:21
7 7065 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 03:37:21
8 7044 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΜΗΤΡΟΝΙΚΑΣ 03:45:02
9 7021 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 03:46:58
10 7029 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ 03:52:49
11 7063 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 03:54:03
12 7031 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ 03:57:31
13 7043 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΚΟΥ 03:58:03
14 7050 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 04:00:26
15 7055 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΟΥΜΗ 04:03:16
16 7045 ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΤΣΗ 04:04:23
17 7059 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΝΤΖΑ 04:04:33
18 7047 ΝΙΚΗ ΞΩΝΑ 04:05:56
19 7036 ΜΑΙΡΗ ΓΟΥΔΑ 04:10:53
20 7016 ΜΑΡΙΑ ΣΙΤΣΑΝΗ 04:16:07
21 7004 ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΓΚΟΥ 04:16:07
22 7062 ΜΗΝΑ ΑΝΩΓΙΑΤΗ 04:18:18
23 7056 ΛΥΔΙΑ ΤΣΑΠΕΚΟΥ 04:18:18
24 7042 ΕΛΕΝΗ ΛΑΠΠΑ 04:19:39
25 7053 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΟΥ 04:19:39
26 7035 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΤΣΗΣ 04:19:42
27 7048 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 04:28:21
28 7003 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ 04:28:34
29 7028 ΑΛΕΞΗΣ ΑΥΔΗΣ 04:28:38
30 7037 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΖΗΚΟΣ 04:30:04
31 7039 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΗΡΤΣΙΔΗΣ 04:31:23
32 7017 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ 04:33:34
33 7057 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΛΗΣ 04:33:34
34 7026 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 04:37:10
35 7009 ΒΑΙΤΣΑ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ 04:37:43
36 7052 ΦΙΛΙΠΠΙΑ ΠΥΛΙΑΝΟΥ 04:37:58
37 7068 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 04:38:24
38 7027 ΚΙΜΩΝΑΣ ΣΙΑΚΑΡΗΣ 04:42:29
39 7025 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 04:42:29
40 7064 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΖΗΣΗ 04:42:33
41 7046 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΓΔΟΥ 04:44:13
42 7015 ΑΝΝΑ ΠΕΛΛΗ 04:44:42
43 7041 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΗΣ 04:50:26
44 7066 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 05:06:20
45 7067 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ 05:06:20
- 7005 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ 00:00:00
- 7012 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΙΛΑΣ 00:00:00
- 7011 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 00:00:00
- 7051 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΝΗΣ 00:00:00
- 7058 ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΑ 00:00:00
- 7006 ΛΙΣΓΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 00:00:00
- 7040 ΚΛΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΗΣ 00:00:00
- 7001 ΣΟΦΙΑ ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ 00:00:00
- 7019 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΡΤΖΑΒΑΛΗ 00:00:00
- 7030 ΝΤΙΝΑ ΚΑΡΚΑΛΗ 00:00:00
- 7020 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΑΛΑΣ 00:00:00
- 7022 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ 00:00:00
- 7038 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 00:00:00
- 7002 ΜΑΓΔΑ ΒΑΡΖΙΩΤΗ 00:00:00
- 7034 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΕΟΣ 00:00:00
- 7010 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ 00:00:00
- 7008 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΑΥΜΑΣΤΟΥ 00:00:00
- 7007 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΑΝΟΥ 00:00:00
- 7032 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 00:00:00
- 7033 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ 00:00:00
- 7014 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΡΤΑΛΑ 00:00:00