Η κατάταξη στα 10 χλμ. του 9ου Γύρου Λίμνης Ιωαννίνων

Η κατάταξη στα 10 χλμ. του 9ου Γύρου Λίμνης Ιωαννίνων

Ο Σπύρος Γκίνης στους άνδρες και η Κατερίνα Φωτοπούλου στις γυναίκες ήταν οι νικητές στα 10 χλμ. του 9ου Γύρου Λίμνης Ιωαννίνων. Η σειρά κατάταξης και οι χρόνοι των δρομέων είναι οι εξής:

Αποτελέσματα Αγώνα

1

1

1

1064

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ

Α

ΑΓΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:34:41

 

2

2

2

1443

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΣΕ

Α

 

00:35:16

 

3

3

1

1224

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ

Α

 

00:36:23

 

4

4

1

6010

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΚΑΣ

Α

IKEA

00:36:50

 

5

5

2

1132

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ

Α

NANOPHOS

00:36:52

 

6

6

1

3785

ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ

Α

ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

00:37:23

 

7

7

2

1019

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ

Α

ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ

00:38:05

 

8

8

3

1127

ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ

Α

 

00:38:58

 

9

9

4

1067

ΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ

Α

ΝΟΙ

00:38:59

 

10

10

5

1372

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

Α

Sofia's Sotiriadou runners

00:39:12

 

11

11

6

1439

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΡΗΣ

Α

ΝΟΙ

00:39:31

 

12

12

3

1325

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Α

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

00:39:37

 

13

13

3

6053

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

Α

IKEA ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

00:39:57

 

14

14

7

1195

ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

Α

ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ

00:40:06

 

15

15

8

1031

ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΣ

Α

ΝΟΙ

00:40:19

 

16

16

9

1085

ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΙΑΚΚΑΣ

Α

 

00:40:22

 

17

17

10

1089

ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΟΣ

Α

Εκα Δωδωνη

00:40:29

 

18

1

1

1437

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ

 

00:40:55

 

19

18

11

1039

ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΡΑΓΚΟΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:41:24

 

20

19

12

1256

ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:41:26

 

21

20

13

1099

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΛΛΟΣ

Α

 

00:41:46

 

22

2

2

1357

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΙΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:42:01

 

23

21

14

1218

ΕΡΜΗΣ ΝΑΚΗΣ

Α

 

00:42:13

 

24

22

15

1248

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

00:42:35

 

25

23

16

1430

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΑΠΕΤΗΣ

Α

 

00:42:44

 

26

24

17

1134

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ

Α

LEFKADA ENDURANCE TEAM

00:43:01

 

27

3

1

1142

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

STOIKOS TRAINING

00:43:27

 

28

25

1

6022

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ

Α

IKEA ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

00:43:59

 

29

26

1

1409

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:44:09

 

30

4

2

1194

ΕΥΑ ΜΠΑΜΠΟΥ

Γ

ΝΟΙ

00:44:28

 

31

27

18

1143

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α

 

00:44:28

 

32

28

4

1273

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

00:44:40

 

33

29

19

1414

ΘΩΜΑΣ ΖΗΣΗΣ

Α

 

00:44:43

 

34

30

20

1334

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ

Α

 

00:45:15

 

35

31

21

1209

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΣ

Α

ΝΟΙ

00:45:15

 

36

32

22

1268

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:45:22

 

37

33

2

1081

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:45:26

 

38

34

5

1162

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ

Α

 

00:45:29

 

39

35

23

1185

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΓΙΟΣ

Α

 

00:45:31

 

40

5

1

1017

ΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

00:45:37

 

41

36

1

1071

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α

ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

00:45:50

 

42

37

6

6051

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ

Α

IKEA ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:45:53

 

43

38

24

1420

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΚΑΣ

Α

 

00:45:59

 

44

39

2

6005

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Α

IKEA

00:46:00

 

45

40

25

1348

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΛΚΑΣ

Α

 

00:46:05

 

46

41

7

1163

ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:46:05

 

47

42

26

1278

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:46:13

 

48

43

27

1263

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

00:46:22

 

49

6

2

1364

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΑΛΚΙΑ

Γ

 

00:46:24

 

50

44

28

1122

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΙΟΣ

Α

ΝΟΙ

00:46:37

 

51

45

29

1211

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

Α

 

00:46:37

 

52

7

3

1339

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΥ

Γ

Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ

00:46:54

 

53

46

2

1295

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:46:58

 

54

47

8

1062

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΑΡΑΛΟΣ

Α

 

00:47:04

 

55

48

3

1117

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΤΣΑΡΑΣ

Α

 

00:47:07

 

56

8

4

1435

ΑΛΗ ΦΕΖΟΥΛΙΑ

Γ

 

00:47:08

 

57

49

30

1166

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:47:14

 

58

50

9

1330

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ

Α

 

00:47:21

 

59

51

10

1077

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΗΝΑΚΗΣ

Α

 

00:47:22

 

60

52

4

1184

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΣΧΟΥΛΗΣ

Α

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

00:47:24

 

61

53

3

1275

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΝΤΖΑΣ

Α

 

00:47:25

 

62

54

31

1342

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ

Α

Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

00:47:30

 

63

55

5

1193

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:47:35

 

64

56

32

1229

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ

Α

Διας Ιωαννινων

00:47:51

 

65

57

33

6028

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Α

IKEA

00:47:53

 

66

58

11

1023

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ

Α

 

00:47:58

 

67

59

34

1225

ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΝΑΣ

Α

 

00:48:05

 

68

60

6

1042

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

Α

 

00:48:05

 

69

61

7

1392

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ

Α

 

00:48:06

 

70

62

35

1238

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΛΙΟΠΑΝΟΣ

Α

ΝΟΙ

00:48:11

 

71

9

5

1395

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΡΟΥ

Γ

ΝΟΙ

00:48:11

 

72

63

36

1289

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΜΟΣ

Α

 

00:48:12

 

73

64

12

1305

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ

Α

 

00:48:12

 

74

65

37

6002

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Α

IKEA

00:48:13

 

75

66

38

6003

ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΒΡΟΝΤΑΣ

Α

IKEA

00:48:16

 

76

67

8

1177

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ

Α

Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:48:19

 

77

10

6

1002

KAMILA KAWNIK

Γ

ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

00:48:26

 

78

68

4

1377

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ

Α

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

00:48:31

 

79

69

39

1055

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ

Α

 

00:48:33

 

80

70

5

1230

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ

Α

 

00:48:39

 

81

11

3

1097

ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΑΘΕΡΗ

Γ

Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονικης

00:48:47

 

82

71

4

1054

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

Α

ΣΔΙ

00:48:55

 

83

72

2

1020

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΦΡΑΤΗΣ

Α

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

00:48:56

 

84

12

7

1271

ΙΟΥΛΙΑ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ

Γ

 

00:49:02

 

85

73

9

1140

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:49:04

 

86

74

10

6018

ΚΙΜΩΝ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

Α

IKEA

00:49:07

 

87

75

6

1056

ΒΥΡΩΝ ΓΙΟΝΤΖΗΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:49:15

 

88

76

13

1131

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΛΑΣ

Α

 

00:49:20

 

89

77

7

1279

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΙΝΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:49:22

 

90

78

40

1421

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

Α

 

00:49:23

 

91

79

3

6008

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΝΕΣ

Α

IKEA

00:49:33

 

92

80

41

1201

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ

Α

 

00:49:41

 

93

13

4

1431

ΑΓΑΘΗ ΚΑΤΣΑΝΟΥ

Γ

 

00:49:46

 

94

81

14

1383

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΓΟΛΟΣ

Α

 

00:49:48

 

95

82

11

1321

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:49:49

 

96

14

5

1051

ΙΣΜΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

HOLMES PLACE

00:49:51

 

97

15

3

1032

ΦΕΝΙΑ ΒΟΤΣΙΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:49:56

 

98

83

8

6012

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΑΤΣΗΣ

Α

IKEA

00:50:09

 

99

84

4

1353

ΑΡΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ

Α

ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:50:15

 

100

85

42

1356

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΑΣΟΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:50:18

 

101

86

15

1090

ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ

Α

 

00:50:19

 

102

87

43

1311

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΤΣΗΣ

Α

 

00:50:21

 

103

88

16

1174

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΕΜΕΤΣΑΚΗΣ

Α

Xanthi Runners

00:50:24

 

104

89

9

1297

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΕΓΓΟΣ

Α

 

00:50:32

 

105

16

1

6001

ΑΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΗ

Γ

IKEA ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:50:37

 

106

90

10

1358

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΙΑΣΣΟΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:50:39

 

107

91

11

1012

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ

Α

 

00:50:49

 

108

92

3

1176

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:50:56

 

109

93

12

1167

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ

Α

Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονικης

00:51:02

 

110

94

44

1139

ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΚΥΡΤΣΟΓΛΟΥ

Α

 

00:51:02

 

111

95

12

1361

ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΦΛΩΡΟΣ

Α

 

00:51:03

 

112

96

13

6023

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ

Α

IKEA

00:51:06

 

113

97

5

1328

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΤΣΑΣ

Α

 

00:51:09

 

114

17

8

1403

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΙΡΤΙΔΟΥ

Γ

 

00:51:13

 

115

98

5

1301

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:51:13

 

116

99

13

1066

ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:51:13

 

117

100

17

1030

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ

Α

 

00:51:14

 

118

101

18

1186

ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ

Α

 

00:51:16

 

119

102

19

1378

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΡΑΣ

Α

 

00:51:16

 

120

103

14

1276

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Α

 

00:51:16

 

121

104

45

1094

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΕΡΙΑΝΟΣ

Α

 

00:51:17

 

122

105

46

1397

ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Α

 

00:51:19

 

123

106

20

1228

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΙΜΕΝΤΣ

Α

 

00:51:19

 

124

107

14

1133

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΦΦΑΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:51:19

 

125

108

47

1169

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΚΟΥΖΗΣ

Α

 

00:51:20

 

126

109

48

1126

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

Α

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

00:51:21

 

127

110

49

1329

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

00:51:28

 

128

111

21

6014

ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ

Α

IKEA

00:51:37

 

129

112

50

1419

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΟΣ

Α

 

00:51:49

 

130

113

51

1341

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΟΥΜΗΤΑΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:51:51

 

131

18

9

1088

ΣΟΦΙΑ ΖΩΤΟΥ

Γ

 

00:51:53

 

132

19

10

1156

ΕΛΕΝΗ ΛΙΟΛΙΟΥ

Γ

 

00:51:55

 

133

114

15

1109

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΖΗΣ

Α

Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

00:51:55

 

134

115

16

1336

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:51:55

 

135

116

52

1076

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ

Α

 

00:52:06

 

136

117

22

1327

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Α

 

00:52:16

 

137

118

23

1257

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

00:52:20

 

138

119

17

6017

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ

Α

IKEA

00:52:23

 

139

120

53

1227

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΑΚΚΑΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:52:24

 

140

121

54

1222

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:52:24

 

141

20

11

1423

ΒΙΚΗ ΚΟΖΑΝΙΤΗ

Γ

 

00:52:26

 

142

122

55

1036

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

Α

Ν.Ο.Ι.

00:52:26

 

143

123

24

6016

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ

Α

IKEA ΣΔΙ

00:52:32

 

144

124

15

6024

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΟΣ

Α

IKEA

00:52:32

 

145

125

6

1154

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ

Α

 

00:52:37

 

146

126

56

6049

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΙΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α

IKEA

00:52:44

 

147

127

57

1254

ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ

Α

 

00:52:48

 

148

128

16

1294

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗΣ

Α

 

00:52:48

 

149

129

58

1306

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΣΥΝΑΠΙΔΗΣ

Α

 

00:52:56

 

150

21

12

1217

ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΙΔΗ

Γ

 

00:52:56

 

151

130

59

1153

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

00:52:58

 

152

131

60

6027

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΗΣ

Α

IKEA

00:53:01

 

153

22

13

1219

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ

Γ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:53:09

 

154

132

17

1366

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:53:09

 

155

23

4

1220

ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ

Γ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:53:09

 

156

133

25

1359

ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Α

 

00:53:13

 

157

24

14

1069

ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΑΚΟΥ

Γ

Ν.Ο.ΠΑΡΓΑΣ

00:53:18

 

158

134

61

1043

ΘΩΜΑΣ ΓΑΖΩΝΑΣ

Α

 

00:53:20

 

159

25

15

1293

ΜΕΡΩΠΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ

Γ

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:53:22

 

160

135

4

1323

ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:53:22

 

161

136

18

1080

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Α

 

00:53:23

 

162

137

19

1035

ΣΠΥΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

Α

 

00:53:29

 

163

138

5

1365

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ

Α

 

00:53:30

 

164

139

18

1285

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΑΣ

Α

 

00:53:33

 

165

140

26

1446

ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ

Α

ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

00:53:37

 

166

26

6

6047

ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΜΠΟΥΚΗ

Γ

IKEA

00:53:38

 

167

141

27

1302

ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

Α

 

00:53:39

 

168

142

62

1445

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΩΛΗΣ

Α

 

00:54:00

 

169

143

28

1312

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΤΖΗΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:54:08

 

170

144

63

1362

ΦΩΤΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ

Α

 

00:54:10

 

171

27

5

1082

ΑΘΗΝΑ ΖΑΜΠΟΥ

Γ

 

00:54:15

 

172

145

64

1136

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΕΖΗΣ

Α

 

00:54:16

 

173

146

65

1048

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α

 

00:54:17

 

174

147

29

1282

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:54:24

 

175

148

66

1320

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ

Α

 

00:54:27

 

176

149

20

1337

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΚΑΣ

Α

ΑΓΣΙ

00:54:31

 

177

150

30

1148

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΒΑΣΑΣ

Α

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

00:54:32

 

178

151

19

1207

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΟΤΣΗΣ

Α

Σ.Κ.Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

00:54:34

 

179

28

7

1165

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΝΤΕΡΓΚΟΝΑ

Γ

 

00:54:36

 

180

152

21

1141

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

00:54:36

 

181

153

67

1283

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ

Α

SDYKOZANIS

00:54:39

 

182

29

2

6037

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ

Γ

IKEA

00:54:40

 

183

154

31

1016

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΚΗΣ

Α

 

00:54:45

 

184

155

20

1387

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α

 

00:54:46

 

185

156

22

1198

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ

Α

 

00:54:47

 

186

157

23

1393

ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

00:54:47

 

187

158

32

1381

ΚΩΝ\ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

Α

 

00:54:50

 

188

159

68

1433

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Α

 

00:54:51

 

189

160

69

1382

ΧΑΡΗΣ ΓΚΟΒΟΣΔΗΣ

Α

ΝΟΙ

00:54:53

 

190

161

6

1029

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ

Α

 

00:54:54

 

191

30

16

1425

ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΥΤΣΗ

Γ

 

00:55:01

 

192

162

70

1426

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΝΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Α

 

00:55:01

 

193

163

24

1147

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΩΤΣΙΑΣ

Α

 

00:55:06

 

194

164

71

1404

ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ

Α

 

00:55:07

 

195

165

72

1172

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗΣ

Α

 

00:55:13

 

196

166

21

1180

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΓΔΟΣ

Α

 

00:55:13

 

197

167

33

1246

ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΝΤΕΡΗΣ

Α

 

00:55:19

 

198

168

22

1009

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΟΡΑΣ

Α

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

00:55:21

 

199

169

23

1379

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α

 

00:55:30

 

200

170

24

1058

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΙΟΥΒΡΗΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:55:32

 

201

171

25

1190

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΓΚΑΛΙΑΝΗΣ

Α

Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονικης

00:55:37

 

202

172

26

1314

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:55:40

 

203

173

27

1151

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:55:40

 

204

174

7

1072

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Α

 

00:55:41

 

205

175

28

1182

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:55:42

 

206

31

17

1369

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ

Γ

 

00:55:52

 

207

176

73

1411

KEVIN GACI

A

 

00:55:52

 

208

32

18

1270

ΕΛΕΝΗ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ

Γ

 

00:56:03

 

209

177

29

1261

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ

Α

ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

00:56:05

 

210

33

19

1101

ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

00:56:09

 

211

178

30

6006

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΝΑΛΑΣ

Α

IKEA ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

00:56:12

 

212

34

8

1111

ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΤΣΩΝΗ

Γ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ

00:56:15

 

213

179

1

6033

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥ

Α

IKEA ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

00:56:20

 

214

35

3

1385

ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Γ

 

00:56:35

 

215

180

31

1192

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΚΑΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:56:36

 

216

181

7

3009

GRAMOS KOLASI

Α

FIFTH ELEMENT

01:06:17

 

217

36

6

1401

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ

Γ

 

00:56:43

 

218

182

8

1026

ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:56:48

 

219

183

25

1057

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΞΑΣ

Α

 

00:56:55

 

220

184

32

1204

ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΝΟΣ

Α

 

00:57:01

 

221

185

74

1324

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

00:57:01

 

222

37

20

1178

ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΗΤΣΗ

Γ

ΝΟΙ

00:57:02

 

223

186

75

1128

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ

Α

 

00:57:05

 

224

38

7

1255

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ

Γ

ΤΡΑΧΙΝΑ

00:57:08

 

225

187

33

1318

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΟΥΦΗΣ

Α

 

00:57:08

 

226

188

34

1242

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ

Α

 

00:57:14

 

227

189

34

1231

ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ

Α

 

00:57:21

 

228

39

21

1044

ΕΛΕΝΗ ΓΑΤΣΙΟΥ

Γ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:57:37

 

229

40

9

1028

ΚΑΣΙΑ ΒΙΓΚΟΥΡΑ

Γ

ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

00:57:38

 

230

41

4

1332

ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΑΛΙΟΥ

Γ

 

00:57:38

 

231

42

5

1065

ΑΝΝΑ ΓΚΟΤΣΗ

Γ

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

00:57:40

 

232

190

35

1376

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ

Α

ΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΙΧΤΟΣ

00:57:45

 

233

191

9

1367

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

00:57:46

 

234

43

22

1223

ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΙΚΟΥ

Γ

 

00:57:52

 

235

44

23

1280

ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ

Γ

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:57:54

 

236

192

10

1144

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ

Α

 

00:57:57

 

237

193

76

1161

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΟΣ

Α

 

00:57:58

 

238

45

24

1079

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

00:58:05

 

239

194

35

1427

ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΤΣΙΑΣ

Α

 

00:58:09

 

240

195

11

1074

ΠΕΤΡΟΣ ΔΟΥΛΗΣ

Α

 

00:58:33

 

241

46

8

1313

ΑΛΕΞΙΑ ΤΖΗΜΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

00:58:40

 

242

196

8

1340

ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΟΥΜΗΤΑΣ

Α

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:59:08

 

243

197

36

1352

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΩΛΗΣ

Α

 

00:59:13

 

244

47

6

1405

XHABAFTI SOKOL

Γ

 

00:59:16

 

245

198

37

1253

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Α

 

00:59:21

 

246

199

26

1274

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ

Α

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

00:59:40

 

247

48

7

1429

ΕΦΗ ΤΖΙΜΑ

Γ

 

00:59:44

 

248

49

25

1168

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥΖΗ

Γ

 

00:59:47

 

249

200

36

6032

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΚΚΑΣ

Α

IKEA

00:59:54

 

250

201

27

6039

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΟΥΜΕΛΗΣ

Α

IKEA

00:59:57

 

251

202

28

1189

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

01:00:00

 

252

50

26

1045

ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΡΑΚΗ

Γ

 

01:00:15

 

253

51

27

1129

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ

Γ

 

01:00:32

 

254

203

12

1258

ΑΛΕΚΟΣ ΠΑΤΟΥΝΑΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:00:34

 

255

52

9

1304

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ

Γ

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:00:34

 

256

53

10

1251

ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

01:00:43

 

257

204

29

1025

ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Α

 

01:00:55

 

258

205

38

1343

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

01:00:58

 

259

206

39

1155

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΒΕΡΙΑΔΗΣ

Α

 

01:01:01

 

260

207

37

1096

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙΤΣΙΩΤΗΣ

Α

 

01:01:01

 

261

208

40

1413

ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΩΛΟΣ

Α

 

01:01:11

 

262

209

77

1115

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΤΣΕΝΗΣ

Α

 

01:01:16

 

263

210

41

3787

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ

Α

 

01:11:04

 

264

54

8

1296

ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΧΟΥΦΤΕΡΗ

Γ

Xanthi Runners

01:01:24

 

265

211

42

6038

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Α

IKEA

01:01:25

 

266

212

43

1288

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΝΑΒΑΣ

Α

 

01:01:30

 

267

55

28

1196

ΟΛΓΑ ΜΠΕΖΑ

Γ

 

01:01:36

 

268

213

44

1095

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ

Α

Κρονος Αργυραδων

01:01:43

 

269

214

78

1024

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΚΑΚΗΣ

Α

 

01:01:47

 

270

56

29

1113

ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΤΣΑΝΗ

Γ

Συλλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας

01:01:51

 

271

215

45

1243

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

Α

 

01:01:52

 

272

216

6

1252

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Α

 

01:02:13

 

273

217

79

1047

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

01:02:16

 

274

57

11

1130

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΣΗ

Γ

ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

01:02:22

 

275

58

12

1292

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΟΥΛΗ

Γ

 

01:02:40

 

276

218

46

1290

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΟΖΙΟΣ

Α

 

01:02:41

 

277

59

30

1087

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:02:43

 

278

60

1

1021

ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΓΕΝΑ

Γ

 

01:02:53

 

279

219

80

1436

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Α

 

01:03:09

 

280

220

13

1164

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:03:10

 

281

61

10

1214

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΡΑΤΑΝΗ

Γ

 

01:03:13

 

282

221

47

1233

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Α

 

01:03:13

 

283

62

31

6009

ΔΑΝΑΗ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ

Γ

IKEA

01:03:19

 

284

222

30

1013

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Α

ΣΔΥ ΤΙΚΑΛΩΝ

01:03:19

 

285

63

11

3432

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:03:20

 

286

223

81

1007

SIRAVAN ZANTEN

Α

 

01:03:20

 

287

64

32

1116

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗ

Γ

 

01:03:21

 

288

224

82

1145

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΤΣΗΣ

Α

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:03:32

 

289

225

38

1444

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΓΙΝΟΣ

Α

 

01:03:35

 

290

226

39

1210

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΖΟΥΝΗΣ

Α

 

01:03:41

 

291

65

12

1259

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΠΟΝΗ

Γ

 

01:03:47

 

292

227

40

1078

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ

Α

 

01:03:47

 

293

228

48

1091

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

01:03:50

 

294

229

41

1338

ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΙΔΗΣ

Α

 

01:03:58

 

295

230

2

1092

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Α

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

01:04:04

 

296

231

9

1441

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΑΝΤΩΝΗΣ

Α

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

01:04:20

 

297

232

83

1104

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ

Α

 

01:04:32

 

298

66

9

1001

CARMELA CORTEZ

Γ

 

01:04:32

 

299

67

10

6052

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΟΥΝΗ

Γ

IKEA ΔΣΙ

01:04:32

 

300

233

42

1380

ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

Α

 

01:04:46

 

301

68

11

1102

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ

Γ

 

01:04:49

 

302

234

7

1299

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ

Α

ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

01:04:52

 

303

235

84

1084

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΟΣ

Α

 

01:05:22

 

304

236

14

1050

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Α

 

01:05:56

 

305

69

12

1349

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΣΟΤΣΗ

Γ

 

01:05:56

 

306

237

49

1374

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Α

 

01:06:16

 

307

70

33

1424

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΙΤΣΟΥΝΗ

Γ

 

01:06:18

 

308

238

85

1434

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α

 

01:06:44

 

309

239

50

6045

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΜΠΑΣ

Α

IKEA

01:06:53

 

310

71

13

1402

ΟΛΓΑ ΧΟΥΣΟΥ

Γ

 

01:06:53

 

311

240

3

1135

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

Α

 

01:07:17

 

312

241

15

1272

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ

Α

 

01:07:30

 

313

72

13

1110

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΜΟΓΙΑΝΝΗ

Γ

ΣΔΥΒ

01:07:30

 

314

73

13

1173

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΛΙΟΥΝΗ

Γ

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

01:07:54

 

315

242

16

1440

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΝΟΥΔΗΣ

Α

ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

01:07:54

 

316

243

43

1244

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

Α

 

01:08:09

 

317

74

14

6013

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΗΚΟΥ

Γ

IKEA

01:08:13

 

318

244

31

1408

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΣΗΣ

Α

 

01:08:35

 

319

75

14

1277

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΠΤΗ

Γ

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

01:08:46

 

320

76

34

1068

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

Γ

 

01:09:01

 

321

77

14

1370

ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗ

Γ

 

01:09:01

 

322

245

17

1197

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΕΚΑΡΗΣ

Α

ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:09:30

 

323

246

86

1442

ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΤΟΥΜΗΣ

Α

 

01:09:44

 

324

78

35

1360

ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝ

Γ

 

01:09:46

 

325

79

36

1315

ΚΛΕΙΩ ΤΖΙΜΑ

Γ

 

01:10:34

 

326

80

37

1322

ΣΟΦΙΑ ΤΟΨΗΜΟΥΤΕΣΙΔΟΥ

Γ

ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ

01:10:34

 

327

81

15

1234

ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γ

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

01:10:34

 

328

82

38

1191

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΖΙΝΑ

Γ

 

01:10:34

 

329

247

87

1236

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ

Α

 

01:10:37

 

330

248

88

1235

ΑΛΚΗΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ

Α

 

01:10:37

 

331

249

32

1159

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΩΛΑΣ

Α

 

01:11:11

 

332

83

16

1070

ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΝΙΔΟΥ

Γ

Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονικης

01:12:28

 

333

250

18

1428

ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΟΛΣΚΥ

Α

Xanthi Runners

01:12:53

 

334

251

44

1269

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΛΙΑΚΗΣ

Α

Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ

01:14:25

 

335

84

39

1412

ANJI GACI

Γ

 

01:15:48

 

336

252

33

1410

ARTANI GACI

A

 

01:15:48

 

337

85

1

6046

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΙΩΛΟΥ

Γ

IKEA

01:15:58

 

338

86

17

1267

ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΑΓΙΩΤΗ

Γ

 

01:15:59

 

339

253

19

1124

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ

Α

ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

01:15:59

 

340

87

18

1266

ΑΝΝΑ ΠΕΤΥΚΑ

Γ

 

01:16:38

 

341

88

15

3021

ΦΑΝΗ ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

01:30:57

 

342

254

89

1004

KRIS KOLASI

Α

FIFTH ELEMENT

01:32:17

 

343

89

16

1003

AIDA KOLASI

Γ

FIFTH ELEMENT

01:32:18

 

344

90

1

1205

ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ

Γ

ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ

01:32:37

 

345

255

90

6004

ΜΙΧΑΗΛ ΒΛΕΤΣΑΣ

Α

IKEA

01:37:53

 

346

91

40

1018

ΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΥ

Γ

ΣΔΥΜ

02:41:11